Altero - Nasze Sklepy
Aby w pełni wykorzystać możliwości strony www.pl.altero.eu, należy włączyć w przeglądarce obsługę skryptów JavaScript.
Używamy plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Nasze Sklepy

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9-21
Sobota: 9-21
Niedziela: 10-18

Bielsko-Biała

Galeria Tesco

ul. Warszawska 180
43-300 Bielsko-Biała

Tel: 033 810 01 33
E-mail: tescobb@altero.pl


Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9-21
Sobota: 9-21
Niedziela: 9-20

Dąbrowa Górnicza

Galeria Pogoria

ul. Jana III Sobieskiego 6
41-300 Dąbrowa Górnicza

Tel: +48 728 498 359
E-mail: dabrowa@altero.pl


Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 10-21
Sobota: 10-21
Niedziela: 10-19

Dębica

GALERIA DĘBICKA

ul. Ks.Nosala 2
39-210 Dębica

Tel:
E-mail: debica2@altero.pl


Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9-21
Sobota: 9-21
Niedziela: 10-20

Jastrzębie Zdrój

Galeria Jastrzębie

ul. Warszawska 2
44-335 Jastrzębie Zdrój

Tel: 032 470 48 18
E-mail: jastrzebie@altero.pl


Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9-19
Sobota: 9-17
Niedziela: 11-17

Mszana Dolna

Salon Obuwia Altero

ul Starowiejska 4C
34-700 Mszana Dolna

Tel: 018 331 10 28
E-mail: mszana@altero.pl


Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9:00-21:00
Sobota: 9:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00

Myślenice

Centrum Handlowe Dekada

ul. Słoneczna 2d
32-400 Myślenice

Tel: +48 662 078 918
E-mail: dekada@altero.pl


Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 10-21
Sobota: 10-21
Niedziela: 10-20

Nowy Sącz

Galeria Trzy Korony

ul. Lwowska 80
33-300 Nowy Sącz

Tel: +48 728 498 163
E-mail: 3korony@altero.pl


Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 10-21
Sobota: 10-21
Niedziela: 10-20

Ostrowiec Świętokrzyski

Galeria Ostrowiec

ul. A. Mickiewicza 30
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Tel: +48 728 498 166
E-mail: ostrowiec@altero.pl


Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9-21
Sobota: 9-21
Niedziela: 10-20

Ostrów Wielkopolski

Galeria Ostrovia

ul. Kaliska 120
63-400 Ostrów Wielkopolski

Tel: +48 668 004 641
E-mail: ostrovia@altero.pl


Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9-21
Sobota: 9-21
Niedziela: 10-20

Oświęcim

Galeria Niwa

ul. Powstańców Śląskich 1
32-600 Oświęcim

Tel: 033 484 19 26
E-mail: niwa@altero.pl


Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9-21
Sobota: 9-21
Niedziela: 10-20

Piotrków Trybunalski

Focus Mall

ul. Słowackiego 123
97-300 Piotrków Trybunalski

Tel: +48 668 693 876
E-mail: piotrkow@altero.pl


Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9- 21
Sobota: 10-21
Niedziela: 10-20

Rzeszów

Rzeszów - Galeria Rzeszów

Aleja Piłsudskiego 44
35-001 Rzeszów

Tel: +48 668 004 640
E-mail: rzeszow@altero.pl


Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9-21
Sobota: 9-21
Niedziela: 10-20

Sanok

Galeria Sanok

ul. Jagiellońska 30
38-500 Sanok

Tel: +48 668 004 650
E-mail: sanok@altero.pl


Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9-21
Sobota: 9-21
Niedziela: 10-20

Siedlce

Galeria Siedlce

ul. Piłsudskiego 74
08-110 Siedlce

Tel: +48 668 004 653
E-mail: siedlce@altero.pl


Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9-21
Sobota: 9-21
Niedziela: 9-20

Słupsk

Centrum Handlowe Jantar

ul. Szczecińska 58
76-200 Słupsk

Tel: +48 668 004 651
E-mail: slupsk@altero.pl


Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9-21
Sobota: 9-21
Niedziela: 10-20

Sosnowiec

Plejada Sosnowiec

ul.Staszica 8b
41-200 Sosnowiec

Tel: +48 668 697 120
E-mail: sosnowiec@altero.pl


Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9-21
Sobota: 9-21
Niedziela: 10-20

Starachowice

Galeria Galardia

ul. Kardynała Wyszyńskiego 14
27-200 Starachowice

Tel: +48 668 696 316
E-mail: starachowice@altero.pl


Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9-21
Sobota: 9-21
Niedziela: 9-21

Suwałki

PLAZA SUWAŁKI

ul. Dwernickiego 15
16-400 Suwałki

Tel: +48 668 004 649
E-mail: suwalki@altero.pl


Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9-21
Sobota: 9-21
Niedziela: 9-21

Zielona Góra

FOCUS MALL

ul. Wrocławska 17
65-427 Zielona Góra

Tel: +48 728 498 361
E-mail: zielonag@altero.pl


Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9.00-21.00
Sobota: 9.00-21.00
Niedziela: 9.00-21.00

Nitra

ZOC MAX NITRA

Chrenovská ul. 1661/30
949 01 Nitra

Tel: +421917 481 552
E-mail: nitra@altero.sk


Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9.00-21.00
Sobota: 9.00-21.00
Niedziela: 9.00-21.00

Prešov

ZOC MAX PREŠOV

Vihorlatská 2A
080 01 Prešov

Tel: +421917 481 531
E-mail: presov@altero.sk


Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9.00-21.00
Sobota: 9.00-21.00
Niedziela: 9.00-21.00

Trnava

ZOC MAX TRNAVA

F. Urbánka 11
917 01 Trnava

Tel: +421917 481 551
E-mail: trnava@altero.sk


Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9-21
Sobota: 9-21
Niedziela: 9-21

Žilina

OC MIRAGE

ul.Andreja Hlinku 7B
010 01 Žilina

Tel: +421 917 481 530
E-mail: zilina@altero.sk